Forum Bringthenoise & Schizophrenic Paradise Strona Główna
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyGalerieZaloguj
Śmieszne historie z życia wzięte..
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Odpowiedz do tematu    Forum Bringthenoise & Schizophrenic Paradise Strona Główna » Tematy do dyskusji. Podajcie i piszcie Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat
Śmieszne historie z życia wzięte..
Autor Wiadomość
DaVidiaN
AdmiN
AdmiN



Dołączył: 16 Wrz 2006
Posty: 368
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Wrocław

Post Śmieszne historie z życia wzięte..
Dziś byłem u lekarza i nie mogło obyć się, bez typowej cechy Polaka. Mowa jest tu o chamstwie i braku kultury. Odmianą jest tylko oto, że nie było to spowodowane, przez jakiego moherowego, bereta, lecz przez jakiegoś dupka (łagodnie mówiąc). Byłem zarejestrowany na 9-10 jak dodatkowy.. i oczywiście ok. godz. 10 przyszedł sobie owy pan i na wstępie mówi że on wchodzi następny bo on jest na godz. 10 i ma tylko 15 min .... ja siedziałem już godz. w kolejce i nie dopuszczałem myśli że będę siedział tam następne 60 min. Ludzie oburzyli się tą sytuacją. Ja dla odmiany wtrąciłem się do tej rozmowy... Oczywiście zostałem zjechany przez faceta wyzywany od cioty gdyby nie sąsiadka to bym zaczął bluzgać i nie wiem, jeśli sprawy by się inaczej potoczyły to strzeliłbym facetowi. Nie miałem dobrego humoru rano wiec mogły się tak zdarzyć. Naszczacie opanowałem się. Na swoją kolej czekałem 2 godz. Ok. 11 wszedłem do gabinetu i co? Zjebki od lekarki, która usiłowała mi wmówić, iż to ja jestem winien całego zamieszania. No cóż życie... Po tej sytuacji ostrzegam, jeśli chcecie chorować!! To zaplanujcie to 2 tyg. wcześniej,aby móc się zarejestrować..


Post został pochwalony 0 razy
Czw 21:25, 21 Gru 2006 Zobacz profil autora
M.Shinoda
V.I.P.
V.I.P.



Dołączył: 19 Wrz 2006
Posty: 302
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 3/5
Skąd: Wrocław

Post
POlska słurzba zdrowie jest nie do wypierdzielenia Razz
Faktycznie, sympatyczna opowiastka i morał też jest Very Happy


Post został pochwalony 0 razy
Pią 8:22, 22 Gru 2006 Zobacz profil autora
DaVidiaN
AdmiN
AdmiN



Dołączył: 16 Wrz 2006
Posty: 368
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Wrocław

Post 3 in 1
Ostatnio z nudów wszedłem na forum Aqq napisałem tym ciotą toroche słów prawdy. I zaraz dostałem blokade na dodawanie postów, zostałem zjechany i wyzwany od Ciot, słucham dody. Ludzie jesli, ktos mi porównówje 20 latków do 50 latków no to kurde.
Napisałem 2 posty pod sobą, i co kurwa ostrzeżenie.
Pisza że Coma to metal, lecz jest to hardrock. Nazywajmy rzeczy po imieniu
Owszem napisałem że mam w dupie ich regulamin, a koles mi pisze że jadac samochdem nie patrze na zanki. Co ma forum do samochdu, ale oka ma racje.
Pierdole taka zabawe. Siedzą tam same niedobitki normalnych ludzi. Typowi polacy. Metal to muzyka satanistów.

LUDZIE ZABIJCIE MNIE. NIE MOGE NA TO PATRZEC. TęPAKI.

Dodane 7.01.07 "Polskie Żule"

Wracam sobie wczoraj wieczorekim ze spotkania, było juz ok 20. Nagle podchodzi do mnie podpity koleś i prosi mnie żebym mu pomógł zapiąc kurtke. Ja tak na niego patrze, no dobra. Pomogłem mu. Zapioł sobie tą kurtke, ja poprostu myslałem że tam padne. Koleś nie wiem ok 25 lat. Torszke "miśkowaty" prosi mnei żebym mu pomógł zapiąc kurtkę. Potem mi podziękował i rozeszlismy sie, ale ja poprostu cała droge sie smiałem. Takich żuli to nie ma w mojej okolicy...

DodaNe 15.01.07 "WOŚP & kościół"

Wczoraj był wielki dzień zdarzyło się wiele. Trochę dobrego i trochę złego. Mój stosunek jest umiarkowany do tego, co się stało, choć rodzice są innego zdania.
Zaczęło się ok. 9.30. Z młodszą siostrą zdeklarowaliśmy sie, że będziemy zbierać pieniążki na WOŚP. Stanęliśmy pod kościołem Św. Maurycego, nikogo nie zmuszaliśmy, kto chciał wrzucił kilka gorszy. Msza na 8.30, powoli dobiegała końca i pierwsi ludzie wychodzili. Ludzie cieszyli się na nasz widok i z chęcią wrzucali pieniądze. Po 15 min wylatuje kościelny. Stary pier***** dziad kalwaryjski. C*** pier**** szarpnoł moją siostre (za samo to powinienem mu mordę obić), następnie wyszarpła mi puszke z pieniędzmi krzycząc do ludzi:” Ludzie nie wrzucajcie to jest sekta!!! Ja was pogonie. (...)" <wkur****> sk***** zepsuł mi dzień od rana. Moherowe berety patrzyły z zazdrością, że to oni mają pieniądze a nie ich ukochany ks. Tadzik Rydzyk. NO po prostu nie rozumiem tego polskiego społeczeństwa. Nigdy do łba mi nie przyszło żeby cos wybrać z tej puszki, i niech mi palant nie mówi, że należę do sekty, niech nie mówią, że jestem żebrakiem. Niech ich ku*** piorun trzaśnie.
Dobrym momentem było już jak uzbierała nam się spora grupa ludzi. Ja, sis, Paula, M.Shinoda, Wera, Kasia, Patryk, Borys....Wtedy się zaczęło. M.Shinoda się nakręcił i z Wera tańczyli poloneza i w ogóle było śmiesznie.
Szeregi zostały ok. 16 zasilone po stracie połowy ekipy. Nadciągnęła Anikta, AneTa, Rosa. Wtedy rozpętało się piekło. M.Shinda z Werą śmiali się bez ustanie. Ja wraz z nimi.
Zrobiło się ciemno, i wtedy maszyna wskoczyła na najwyższe obroty. Wera zgubiła M.Shinoda'e w tłumie. Mówią to ze śmiechem i politowaniem wobec niego. Ja przez 10 lat próbuje się go pozbyć się, a jej się to udaje ot tak. Brawo Wera!! Jesteś niesamowita.
Ok 17.30 Rosa się odłączyła się spotykając "kolegę". Na chwile dołączyły bliźniaczki, a zaraz po tym jak poszły Bambus nas znalazł i byliśmy w fajnym składzie.
Anikta zapoznała mnie ze swoim chłopakiem. [Tak trzymaj!! Wreszcie normalny!! Nie żadne "ziomy"]
Około godz. 19 poszliśmy ekipa zanieść nie pełne puszki do sztabu. Napiliśmy się tam herbaty, zjedliśmy bułki i wyruszyliśmy dalej w Rynek.
19.30 Bambus zostaje obklejony serduszkami.
ok. 19.45 AneTa powiedziała że będzie uciekać. To wraz z moją siostrą postanowiliśmy ja odprowadzić. W końcu tak przystało na gentlemana Czekając na jej rodziców, oglądnęliśmy światełko do nieba.
20 Koniec pożegnanie z AneTą i dogra do domu. Powrót nie był długi, ostatnio naprawdę często udaje mi się pogadać z moją własna siostrą, która zawsze w moich oczach będzie "młoda”. Nie widziałem, że kiedy tak będzie, ale sie cieszę z tego. Poznała moich znajomych. Po powrocie do domu nagle dostałem ataku senności, nie umiałem sie jemu oprzeć, wiec postanowiłem, sie położyć. Przed tym wysłałem sms [wiadomo, do kogo:*]na dobranoc.
22. Dzwoni Kochana, z wiadomością, że nie będę musiał jutro nosic wiader farb z samego rana. Wtedy dostrzegłem, że dostałem, sms z wiadomością, że jestem Kochany.
Naprawdę dzień był spontaniczny i pełen energii pomimo tych złych przygód. Cieszę sie, że byliście z nami na rynku i że razem udało nam sie uzbierać pieniądze!! Dziękuje

Pozostałe inf. w tekstowym skrócie:
1. M. Shinoda + Wera.....
2. Nokaut przed czasem, przez własny identyfikator.
3. Spotkanie Wujka!!
4. Bambus bez płaszcza
5. Strasznie mało ludzi ze szkoły na rynku.


Post został pochwalony 0 razy
Śro 22:59, 27 Gru 2006 Zobacz profil autora
no-silence
Forum Girls
Forum Girls



Dołączył: 15 Sty 2007
Posty: 98
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 1/5
Skąd: 11th Floor Studios

Post
Teraz będziecie mi wypominac, żę go zgubiłam? W sumie to nie ja go zgubiłam, tylko sam się zgubił. Po prostu miałam 'szczęście'. :p


Post został pochwalony 0 razy
Pon 21:03, 15 Sty 2007 Zobacz profil autora
DaVidiaN
AdmiN
AdmiN



Dołączył: 16 Wrz 2006
Posty: 368
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Wrocław

Post
Zgubiłas go !! Ty i dlatego pokłony dla Ciebie ! !! JA tez tak chce !!


Post został pochwalony 0 razy
Pon 21:12, 15 Sty 2007 Zobacz profil autora
no-silence
Forum Girls
Forum Girls



Dołączył: 15 Sty 2007
Posty: 98
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 1/5
Skąd: 11th Floor Studios

Post
Cała sztuka polega na tym, że nie trzeba chcieć go zgubić, to sam się zgubi. Proste. :]


Post został pochwalony 0 razy
Pon 21:21, 15 Sty 2007 Zobacz profil autora
M.Shinoda
V.I.P.
V.I.P.



Dołączył: 19 Wrz 2006
Posty: 302
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 3/5
Skąd: Wrocław

Post
DaVidiaN napisał:
Wera zgubiła M.Shinoda'e w tłumie

Ale smieszne, mówiłem kilka razy że mi zwiała ja czekałem na nią. Jeśli by ktoś nie zadzwonił, to bym czekał do usranej śmierć Smile
To nie było w tumie tylko w McDonaldzie koło kibla, czmychneła mi z tamtą Wink


Post został pochwalony 0 razy
Wto 10:52, 16 Sty 2007 Zobacz profil autora
DaVidiaN
AdmiN
AdmiN



Dołączył: 16 Wrz 2006
Posty: 368
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Wrocław

Post
Tak to Sobie tłumacz. Wera Ciebie zgubiła i juz !!


Post został pochwalony 0 razy
Wto 23:01, 16 Sty 2007 Zobacz profil autora
no-silence
Forum Girls
Forum Girls



Dołączył: 15 Sty 2007
Posty: 98
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 1/5
Skąd: 11th Floor Studios

Post
Ej, nie przesadzasz troszke? Wcale go nie zgubiłam. Po prostu, e... przeoczyłam. Tak, to jest dobre słowo. To jest bardzo dobre słowo.

PS. Gdybym nie kazała Ci do niego zadzwonić, to byś miał jeszcze lepszy ubaw, coś czuje ;>


Post został pochwalony 0 razy
Śro 5:40, 17 Sty 2007 Zobacz profil autora
M.Shinoda
V.I.P.
V.I.P.



Dołączył: 19 Wrz 2006
Posty: 302
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 3/5
Skąd: Wrocław

Post
Zapewnę by go to naprawde rozbawiło, ale tak się nie stało.
Jak widzicie odnalazłe się i dalej będe straszył i przećladował moim nad wyraz charakterystycznym śmiechem, Twisted Evil buhaha


Post został pochwalony 0 razy
Śro 8:09, 17 Sty 2007 Zobacz profil autora
DaVidiaN
AdmiN
AdmiN



Dołączył: 16 Wrz 2006
Posty: 368
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Wrocław

Post
Wera ja bym cie po stopach całowal jakbys go zgubiła na dobre !!, lecz co by było gdybyśmy chcieli sie pośmiać ? Nie było by naszego M.Shinody


Post został pochwalony 0 razy
Śro 10:06, 17 Sty 2007 Zobacz profil autora
M.Shinoda
V.I.P.
V.I.P.



Dołączył: 19 Wrz 2006
Posty: 302
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 3/5
Skąd: Wrocław

Post
Ta zemną żle ale bezemie jeszcze gorzej Smile


Post został pochwalony 0 razy
Śro 10:24, 17 Sty 2007 Zobacz profil autora
AneTa
Forum Girls
Forum Girls



Dołączył: 06 Sty 2007
Posty: 21
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Wrocław

Post
M.Shinoda twoja skromność jest porażająca... Smile Wera Nie wiem jak Tobie się to udało... (zgubić M.Shinode... Razz wydawało mi się to nierealne... a jednak...) Smile


Post został pochwalony 0 razy
Śro 18:15, 17 Sty 2007 Zobacz profil autora
no-silence
Forum Girls
Forum Girls



Dołączył: 15 Sty 2007
Posty: 98
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 1/5
Skąd: 11th Floor Studios

Post
No bo ja jestem miszcz gubienia. Ciągle coś gubie... Okazuje się, że nawet kogoś potrafię zgubić, jednak nadal będe sie trzymała wersji, zę to jego wina była... :p

Też zwróciłam uwagę na tę nutkę skromności w jego poście... :>


Post został pochwalony 0 razy
Śro 19:02, 17 Sty 2007 Zobacz profil autora
DaVidiaN
AdmiN
AdmiN



Dołączył: 16 Wrz 2006
Posty: 368
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Wrocław

Post
M.Shinoda uważaj z tą skromnoscią !! Bo dostaniesz bana za to RazzRazz hehehe
Nie powaga. No z Tobą źle, ale bez Ciebie torszke lepiej Razz Do czasu, wszystko jest do czasu.
Z czasem moze zmądrzejesz i przestaniesz sie tak "strasznie" śmiać, ale kurde nie wyobrażam sobie życia bez Ciebie. Twoich pojazdów z bambusa !!

Wera to ja Ciebie wynajme. Bedziesz go gubic wtedy, kiedy nas juz bedzie wykańczał. !! Co ?
On płaci za to !! Razz


Post został pochwalony 0 razy
Śro 23:03, 17 Sty 2007 Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:    
Odpowiedz do tematu    Forum Bringthenoise & Schizophrenic Paradise Strona Główna » Tematy do dyskusji. Podajcie i piszcie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do: 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Music Lyrics.
Regulamin